Projektová podpora

Naše činnosti a projekty /rybářské vybavení, opravy rybníků, hrází a rybničních objektů, zabezpečení rybníků a jejich okolí, technika atd./ jsou podporovány MZE, SZIF a EU:

Této pomoci si velice vážíme.

Diverzifikace akvakultury

diverzifikaceVýsledkem projektu bude rybářský podnik vybavený mobilním zařízením pro prodej ryb a zařízením pro uskladnění a uchování ryb.

Podnik, který bude diverzifikovat svoji činnost z producenta i na obchodníka. Zvýší tím svoje příjmy a sníží závislost na třetích stranách.

Bude tak schopen zpracovat svoji produkci a uskladnit ji a následně ji realizovat u konečného zákazníka.

Rybářský podnik nebude závislý na sezónním prodeji ryb o vánocích, nebo na obchodnících, kteří rybu prodávají konečnému zákazníkovi. Výsledkem je i zapojení do projektu mobilní prodejny zařízení pořízených v předchozích OP Rybářství a tím i zvýšení jejich efektivnosti.

Podnik dále bude diverzifikovat svoje činnosti i do oblasti cestovního ruchu, kde mu poplynou příjmy z ubytování, prodeje rybářských povolenek, prodeje ryb a půjčování rybářského vybavení.

Rybářství 2018

rybarstvi2018Výsledkem projektu bude rybářský podnik vybavený potřebnou přepravní technikou - přívěsné zařízení 2 ks, které zabezpečí přepravu ryb, přepravu rybářského vybavení a techniky a v neposlední řadě i transport krmiv.

Bude zabezpečeno zásobování rybníka Nový vodou a bude vybudována lávka k výpustnímu zařízení rybníka Nový. Lávka zlepší pracovní podmínky a bezpečnost pracovníků rybářského podniku.

Bude pořízena technika a rybářské vybavení nutné k chodu rybářství - vaničky, kesery, čerpadla, bedny, pila atd..

Aktuality

jaro 2017

Máme první jehně a začínáme přijímat rezervace na ubytování. Za 3 týdny začnou shazovat jeleni a pokud se chcete pokochta krásným parožím,…

Anketa

Měli jste možnost ochutnat produkt ekologického zemědělství?

Ano - 100%
Ne - 0%

Celkový počet hlasů: 7
Hlasovaní bylo ukončeno 28. 2. 2014

Partneři

01 02 03